Hakkımızda

TRIOLUX; girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 2004 yılında kurulmuş METSİS ELEKTRİK şirketinin tescilli markasıdır. 

 
2004 yılından bu yana tecrübesi ile uzmanlaştığı aydınlatma sektöründe sunduğu kaliteli ve güvenilir aydınlatma ürünleri ile sektördeki yerini sağlamlaştırarak, dünya çapında bir marka haline gelmektedir. Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede ürünler hazırlayarak, müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında karşılamak, Firma itibarını ve müşteri memnuniyetini şiar edinmiş tutarlı bir yaklaşım ilk önceliğimizdir. Müşterileri ile dürüst, güvenilir ilişkiler kurarak, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta çalışmaktadır. 
 
Aydınlatma teknikleri konularında bilgi birikimine, iş deneyimi ve disiplinine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin gerekliliklerini yerine getiren şirketimiz; kaliteli, ekonomik ve insana saygılı ürünler sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektedir. Şirketimiz; liderlik gelişimini önemseyen, büyümeye ve gelişmeye teşvik eden, sürekli öğreten, eğiten ve bilinçlendiren, farklılık ve çeşitliliklere duyarlı, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan, performansı ödüllendiren bir anlayışla çalışanlarına yaklaşmaktadır. 
 
Hedefimiz; kaliteye önem veren, örnek ürünler üreten, istikrarlı, saygın, insana ve çevreye değer veren uluslararası bir şirket olmak için çalışmalarımıza devam etmektir. 
Başardıklarımız, başaracaklarımızın habercisidir!

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:14 No:2206 34384 Şişli - İstanbul / TÜRKİYE

0212 210 16 05
info@triolux.com.tr
Online İşlemler

E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.